KAUBA KOHALETOIMETAMINE 

  1. TARNEAJAD 

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 4 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 10 kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

  1. EESTI-SISENE KOHALETOIMETAMINE

Viknavel.ee-poest tellitud kauba saab kätte mitmel erineval viisil:

-Itella SmartPOST pakiautomaatide abil – Saatekulu näidatakse vormistamise protsessi jooksul. Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes üle Eesti. Itella SmartPOST pakiautomaatide asukohad leiate siit: https://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad . Juhul, kui kauba kohaletoimetamiseks on valitud Itella SmartPOST pakiautomaat, siis mobiili peale saadetakse SMS uksekoodiga ja pakiautomaati asukoha aadressiga.
-Omniva pakiautomaatide abil – Saatekulu näidatakse vormistamise protsessi jooksul. Pakiautomaadid asuvad linnade kaubanduskeskustes ja postiasutustes üle Eesti. Omniva pakiautomaatide asukohad leiate siit:https://www.omniva.ee/era/kaart . Juhul, kui kauba kohaletoimetamiseks on valitud Omniva pakiautomaat, siis mobiili peale saadetakse SMS uksekoodiga.

-Viknavel OÜ kulleriteenus (Tallinna ja Loksa piires). Pakkume kauba kohaletoimetamise võimalust Viknavel kulleri vahendusel. Saatekulu näidatakse tellimuse vormistamisel. Kui ostetud kauba summa ületab 50 EUR, siis kohaletoimetamine Tallinna ja Loksa piires Viknavel kulleriga on tasuta. Viknavel kulleri valimisel, palume, märkida aeg, kohaletoimetamise aadress ning kommentaaridesse võite lisada kohaletoimetamisega seotud muud soovid.

  1. KAUBA SAATMINE SOOME

Viknavel.ee e-poest ostmisel valige kohaletoimetamine Itella SmartPOST Soome ja Teile sobiv pakiautomaat. Itella SmartPOST pakiautomaatide asukohad leiate siit:https://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad .
Pärast jätkata oma tellimuse vormistamisega.

  1. KAUBA SAATMINE VÄLISMAALE

Viknavel.ee e-poest ostetud kauba kohaletoimetamiseks väljastpoolt Eestit on vajalik vormistada oma tellimus kuni “tasumine” nupu vajutamiseni, märkides registreerimisel oma täpne kohaletoimetamise ja e-meili aadress. Pärast tellimuse töötlemist saadame Teile e-meilile pakkumise kohaletoimetamise maksmusega. Kui te olete tingimustega rahul, peab kirjalikult kinnitama oma nõusolekut. Pärast nõusoleku kinnitust muutub ka kohaletoimetamise maksumus. Seejärel tehke „ostukorv“ leheküljel restarti ja valige sobiv makseviis.
Kauba saatmine välismaale toimub ka vastavalt Omniva hinnakirjale. Saatmiskuludega saab tutvuda järgmisele lingile vajutades: https://www.omniva.ee/public/files/failid/hinnakiri-pakk-kuller-euroopa-e-teenindus-era-est-ee-2016.pdf